Hokejové soutěže - ELIOD Liga mladšího dorostu - sezóna 2015/2016
 

- ELIOD Liga mladšího dorostu - sezóna 2015/2016

Organizace soutěže

Jméno Email Tel./Fax
Antonín Micka
(sekretář sk. Střed)
ks-vysocina@cslh.cz +420 606 756 904
Zdeněk Konečný
(sekretář sk. Východ)
ks-olomoucky@cslh.cz +420 777 142 738
Petr Vilhelm
(sekretář sk. Západ)
ks-karlovarsky@cslh.cz +420 775 052 023
Soutěž řídí:Krajská pracoviště ČSLH
Ze soutěže se postupuje do:ELIOD Extraliga mladšího dorostu
 
1. část
- 35 družstev a 6 “družstev KLD“ rozděleno územně do 4 skupin; 12 družstev ve skupině „Západ“, 11 družstev ve skupině „Střed“, 6 družstev a 3 “družstva KLD“ ve skupině „Východ - Sever“, a 6 družstev a 3 “družstva KLD“ ve skupině „Východ - Jih“; družstva se ve skupinách utkají dvoukolově každý s každým (ve skupině „Západ“ 22 utkání, ve skupině „Střed“ 20 utkání, ve skupinách „Východ-Sever“ a „Východ-Jih“ 16 utkání).

2. část

  • a) - O postup do ELIOD ELMD

    - skupina „A“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ“ na 1. - 6. místě se utkají dvoukolově každý s každým (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „A“ na 1. místě, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2016/2017.
    - skupina „B“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 1. - 6. místě se utkají dvoukolově každý s každým (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „B“ na 1. místě, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2016/2017.
    - skupina „C“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ-Sever“ na 1. - 3. místě (určeno z pořadí družstev bez „družstev KLD“) a mužstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ-Jih“ na 1. - 3. místě (určeno z pořadí družstev bez „družstev KLD“) se utkají čtyřkolově každý s každým (20 utkání) s tím, že v této části soutěže se výsledky utkání z 1. části soutěže nezapočítávají. Družstvo, které se umístí po této části soutěže ve skupině „C“ na 1. místě, získává ve smyslu čl. 208 SDŘ právo účasti v soutěži ELIOD ELMD pro sezónu 2016/2017.
  • b) - O udržení

    - skupina „D“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Západ“ na 7. - 12. místě se utkají dvoukolově každý s každým (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže.
    - skupina „E“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Střed“ na 7. - 11. místě se utkají dvoukolově každý s každým (8 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže.
    - skupina „F“ - družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ-Sever“ na 4. - 6. místě (určeno z pořadí družstev bez „družstev“ KLD) a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ-Jih“ na 4. - 6. místě (určeno z pořadí družstev bez „družstev“ KLD) se utkají dvoukolově každý s každým v rámci své skupiny (4 utkání) a následně se družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ-Sever“ na 4. - 6. místě (určeno z pořadí družstev bez „družstev“ KLD) a družstva umístěná po 1. části ve skupině „Východ-Jih“ na 4. - 6. místě (určeno z pořadí družstev bez „družstev“ KLD) utkají každý s každým dvakrát (10 utkání) s tím, že v této části soutěže se započítávají výsledky vzájemných utkání z 1. části soutěže.
    - Družstva, sestupující do příslušné krajské soutěže, budou určena na základě součtu koeficientů (součet umístění) za sezóny 2015-2016 a 2016-2017 dle rozhodnutí řídícího orgánu soutěže.
    V případě shody v koeficientu se dále postupuje dle čl. 417 SDŘ.
Utkání všech částí této soutěže se hrají tříbodovým systémem dle čl. 403 SDŘ, bez použití čl. 404 - 405 SDŘ. Není-li určen vítěz utkání po skončení základní hrací doby, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 406 SDŘ bez použití písm. a) tohoto článku. Konečné pořadí družstev bude stanoveno podle čl. 417 SDŘ, v průběhu soutěže je pořadí družstev určováno dle čl. 416 SDŘ.

Skupina Západ

KlubČtvrtekNeděle
HC Berounští Medvědivýzvavýzva
HC Meteor Třemošnávýzvavýzva
HC Kobra Prahavýzvavýzva
HC Hvězda Praha15:1513:00
Stadion Litoměřicevýzvavýzva
HC Energie Karlovy Vary "B"15:0013:00
HC Děčín16:0014:30
HC Junior Mělníkvýzvavýzva
HC Příbram17:0013:00
HC Kralupy nad Vltavou15:0010:00
HC Piráti Chomutov "B"17:0011:30
HC Piráti Chomutov "C"výzvavýzva

Skupina Střed

KlubČtvrtekNeděle
Bílí Tygři Liberec "B"výzva10:00
BK Mladá Boleslav "B"výzvavýzva
SC Kolín "B"výzvavýzva
KLH Vajgar J. Hradec17:0011:00
HC Benátky nad Jizerouvýzvavýzva
HC DYNAMO PARDUBICE "B"18:0017:30
HC Dulka Jihlava "B"výzvavýzva
HC Motor České Budějovice "B"výzvavýzva
HC Tábor18:1513:00
HC Krkonoševýzvavýzva
SK Horácká Slavia Třebíč17:0017:00

Skupina Východ

KlubČtvrtekNeděle
HC Boskovicevýzvavýzva
VSK Technika Brnovýzvavýzva
LHK Jestřábi Prostějovvýzvavýzva
HC BBSS /Brumov-Bylnice/výzvavýzva
HC Frýdek-Místekvýzvavýzva
SK Karvinávýzvavýzva
HC Černí Vlcivýzvavýzva
HC Olomouc "B"výzvavýzva
HC Orlová "A"výzvavýzva
HC Orlová "B"výzvavýzva
HC RT Torax Poruba18:0010:00
HC Spartak Uherský Brodvýzvavýzva
HC Uherské Hradištěvýzvavýzva
HC Znojemští Orlivýzvavýzva
HC Kroměříž "A"výzvavýzva
HC Kroměříž "B"výzvavýzva
HK Nový Jičín14:0013:15
SHK Hodonínvýzvavýzva
1. V soutěži startují hráči ročníku narození 2000 a 2001, ve skupinách „Východ-Sever“ a „Východ-Jih“ startují v 1. části soutěže za „družstva KLD“ hráči ročníku narození 1999, 2000 a 2001.

2. V utkání mohou za družstvo nastoupit maximálně 3 Cizinci.

3. V utkání může za družstvo nastoupit maximálně 5 hráčů ročníku narození 2002 a mladších dle čl. 219 SDŘ s tím, že do tohoto počtu se nezapočítává brankář, který nastupuje do utkání v pozici náhradního brankáře.

4. Pořádající klub je v souladu s vnitřní směrnicí ČSLH č. 65 ze dne 5. 6. 2014 povinen zajistit při utkání přítomnost lékaře, zdravotní sestry, nebo zdravotnického záchranáře.

5. Pořádající klub je povinen po utkání zajistit oboustrannou kopii zápisu o utkání pro hostující družstvo, případně delegáta utkání.

6. Domácí družstvo nastupuje k utkání ve světlých dresech, družstvo hostující v dresech tmavých.

7. Hráči družstva nemusí mít stejnou barvu helem, brankář může mít odlišnou barvu kalhot (výjimka z Pravidla č. 40, bod i., viz Příloha č. 3 Všeobecných ustanovení).

8. Rozbruslení družstev je 10 minut před začátkem utkání bez následné úpravy ledové plochy.

9. Evidence trestů dle čl. 529, odst. 2 SDŘ se mezi jednotlivými částmi soutěže přenáší.

10. Ustanovení čl. 220 - 223 SDŘ se nevztahují na kluby, mající družstva „A“ a „B“ v rámci soutěží ELIOD ELMD a ELIOD LMD (viz čl. 224, písm. a/ SDŘ).

11. V utkání ELIOD LMD mohou za družstvo LMD do 31. 12. 2015 nastoupit maximálně 3 hráči na střídavé hostování dle čl. 7, odst. 3, písm. a), bod i. Přestupního řádu mimo klubů extraligy a I. ligy, a to z ELIOD ELMD (avšak pouze hráči ročníku narození 2001). Střídavé hostování dle předchozí věty do “družstva KLD“ se nepovoluje.

12. Klub mající ve skupině „Východ-Sever“, resp. ve skupině „Východ-Jih“ dvě družstva, z nichž alespoň jedno je „družstvem KLD“, předloží řídícímu orgánu soutěže nejpozději 7 dní před zahájením soutěže soupisku „A“ družstva ve třech vyhotoveních. Na soupisce musí být uvedeno nejméně 11 hráčů včetně nejméně jednoho brankáře (avšak pouze hráči ročníku narození 2000 a 2001, výjimka z čl. 220, odst. 1 SDŘ). Na klub mající ve skupině „Východ-Sever“, resp. ve skupině „Východ-Jih“ dvě družstva, z nichž alespoň jedno je „družstvem KLD“, se nevztahuje ustanovení čl. 221, odst. 2 SDŘ.

Související dokumenty

 
 

Související články

Výběr starší sezóny
Kalendář
Zpět
červenec 2016
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
    
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
31
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2016
Český svaz ledního hokeje & eSports.cz

RSS kanál

Hokej.cz

Příprava odstartovala! Piráti přehráli ruský Omsk, Vampola srazil Rytíře
(29.07.2016) Konec nekonečným tréninkům, právě odstartovaly přípravné zápasy extraligových klubů i t

 

ELSD mění složení skupin. Nováčky Písek a Kolín, obhájí Kometa titul?
(29.07.2016) Nejen elitní juniorská soutěž, v pátek 2. září otevře své brány také nový ročník NOEN...

 

Luboš Horčička trénuje s Přerovem. Co bude dál, se ještě neví
(29.07.2016) Zkušený gólman Luboš Horčička se ode dnešního dne připravuje s hokejisty prvoligového Pře...