• Dominika Uhra nahradí na srazu reprezentace Martin Procházka

  Dominika Uhra nahradí na srazu reprezentace Martin Procházka

  Útočníka Dominika Uhra, kterému v účasti zabránilo zdravotní omezení, nahradí na srazu mladých kandidátů reprezentace v Rokycanech Martin Procházka, rovněž z HC Sparta Praha. ... Celý článek»

 • Česká dvacítka odletěla na letní soustředění do Finska

  Česká dvacítka odletěla na letní soustředění do Finska

  Česká reprezentace do dvaceti let odcestovala na první akci v nové sezoně. Tým trenéra Jakuba Petra vsadil tentokrát na soustředění v zahraničí. Do finského Vierumäki odcestoval nejsilnější možný výběr kromě omluveného Pavla Zachy. České juniory čekají mimo jiné i dva zápasy proti domácímu výběru, který bude v letošní sezoně obhajovat titul pro mistry světa. ... Celý článek»

 • Disciplinární komise ELH – Lukáš Klimek, HC Sparta Praha

  Disciplinární komise ELH – Lukáš Klimek, HC Sparta Praha

  Disciplinární komise ELH ve složení předseda Karel Holý, členové Tomáš Jelínek, Radim Tesařík, Jan Trunda a Viktor Ujčík se zabývala žádostí hráče Lukáše Klimka o prominutí zbytku trestu nepodmíněného zastavení činnosti na 5 soutěžních utkání za Kopnutí, který mu byl uložen za zákrok proti protihráči Lukáši Dernerovi v utkání Bílí Tygři Liberec – HC Sparta Praha (18.04.2016). ... Celý článek»

 • Disciplinární komise ELH – Alexander Grebenyuk, HC Dukla Jihlava

  Disciplinární komise ELH – Alexander Grebenyuk, HC Dukla Jihlava

  Disciplinární komise ELH se na základě sdělení Antidopingového výboru České republiky zabývala za přítomnosti zástupce tohoto výboru Jana Chlumského podezřením z porušení pravidel o dopingu hráčem Alexandrem Grebenyukem (HC Dukla Jihlava), kterému byl po utkání HC Energie Karlovy Vary – HC Dukla Jihlava, hraném 12. 04. 2016, prokázán výskyt nepovolené látky meldonia v těle. ... Celý článek»

 • Generali se stane hlavním partnerem extraligy

  Generali se stane hlavním partnerem extraligy

  Pojišťovna Generali se od nadcházející sezóny 2016/2017 stane hlavním partnerem hokejové extraligy. Bližší podrobnosti spolupráce se společností BPA sport marketing a.s., která je výhradním vlastníkem marketingových práv českého hokeje, budou oznámeny v září letošního roku na tiskové konferenci před startem nového extraligového ročníku. ... Celý článek»

U20 - Vierumäki: FIN vs. CZE 4:2

Ve druhém zápase na soustředění ve Finsku už česká dvacítka dokázala lépe eliminovat sílu domácích vrstevníků. Svěřenci trenéra Petra nakonec prohráli odvetu dvougólovým rozdílem. Finsko vs. Česko 4:2. Branky ČR: 34. Zadina (Špaček), 37. Chlapík (Hronek, Kaše).

(27.07. 20:18)

 
 

Škarek vynechá reprezentační kemp

Po domluvě trenérů Josefa Jandače a Václava Varadi (U18) se srazu kandidátů reprezentace v Rokycanech nezúčastní brankář Jakub Škarek (HC Dukla Jihlava), který se bude připravovat na Memoriál Ivana Hlinky. V poslední době se zúčastnil mj. týdenního brankářského kempu ČSLH nebo úvodního kempu osmnáctky a v úterý zahájí se spoluhráči přípravu na Memoriál, trenéři se proto dohodli, že ze srazu bude uvolněn.

(27.07. 09:14)

 
 

U20 - Vierumäki: FIN vs. CZE 7:0

V úvodním zápase sezony 2016/2017 podlehla česká dvacítka na soustředění ve finském Vierumäki vysoko domácím vrstevníkům. Finsko vs. Česko 7:0.

(26.07. 20:48)

 
 

Nominace českého týmu na Memoriál Ivana Hlinky

Kouč české reprezentace do 18 let Václav Varaďa oznámil, kteří hráči si letos zahrají na prestižním Memoriálu Ivana Hlinky. Bývalý vynikající hokejový útočník nominoval 24 hráčů. Šanci v Břeclavi nastoupit má ještě 14 náhradníků, kteří budou čekat na šanci. Do dokumentů byly nahrány pozvánka a program akce.

(26.07. 13:24)

 
 

První kemp reprezentace žen v sezoně

Reprezentační tým žen čeká letní kemp v Benátkách nad Jizerou, na kterém budou trénovat společně s mladšími reprezentantkami. Do dokumentů byla přidána pozvánka a program akce.

(22.07. 16:30)

 
 

Kemp ženské reprezentace U18

Už druhý setkání v nové sezoně čeká reprezentaci žen do 18 let, uskuteční se v rámci kempu ženské reprezentace v Benátkách nad Jizerou. Trenéři zveřejnili pozvánku a program akce.

(22.07. 16:27)

 
 

Letní kemp nejmladší ženské reprezentace

První letošní akce nejmladší ženské reprezentace se uskuteční 4. – 7. srpna 2016 v rámci letního kempu ženských reprezentacích v Benátkách nad Jizerou. V dokumentech najdete pozvánku a program akce.

(22.07. 16:25)

 
 

U18 Letní kemp v Třemošné

Reprezentační osmnáctka se v druhé polovině července sejde v Třemošné, kde ve absolvuje soustředění ve dnech 22. až 25. července 2016. Trenéři týmu zveřejnili pozvánku a program akce.

(14.07. 15:24)

 
 
 
 
Video
 
This text will be replaced
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2016
Český svaz ledního hokeje & eSports.cz

RSS kanál

Hokej.cz

Jandač poprvé vede národní tým: Poznává mladíky a trápí ho Krejčí
(27.07.2016) Po Vladimíru Vůjtkovi už českému národnímu týmu naplno šéfuje bývalý kouč pražské Spa...

 

Příprava na extraligu: Kdo s kým? Už v pátek hrají Plzeň, Zlín či Brno
(27.07.2016) Čeští fanoušci se mohou i letos těšit na velice pestrou přípravu klubů elitní tuzemské so...

 

Slavii jsem nezradil, říká Nedomlel. Nebojí se pěstí, slyšel o Hollwegovi
(27.07.2016) Zahrál si v juniorské WHL, sehrál více než stovku duelů v ECHL, nakoukl dokonce do farmářsk