Reprezentace
 

Doprovodný program Carlson Hockey Games 2018

17.04.2018, 09:29 | Tisková zpráva

Doprovodný program Carlson Hockey Games 2018Fanoušci se mohou skutečně těšit kromě vynikajícího hokeje na zajímavý doprovodný program. Kdo nemá zakoupené vstupenky, nemusí truchlit. Jsou stále, byť již v omezeném množství, k dispozici online na webu www.hokejkatciket.cz.

 
 
Dají se také kupovat každý den na pokladně pardubické Tipsport areny. Otevírací doba pokladny je vždy 9 – 12, 13 – 17 hodin (ve středu navíc do 18 hodin), ve dny zápasů je pokladna otevřena do začátku utkání (v případě dvou utkání za den, až do začátku druhého).

Michal Krčmář ve čtvrtek ukáže olympijskou medaili

Na zimních olympijských hrách si navzájem drželi palce. Zatímco Michal Krčmář dosáhl v biatlonu na senzační stříbro, hokejisté zůstali těsně pod stupni vítězů. Na vzájemné podpoře to však nic nemění. Michal bude jako správný fanoušek národního týmu předávat ceny nejlepším hráčům úvodního zápasu Carlson Hockey Games mezi Českem a Finskem. Stejný zápas nabídne i krásné slavnostní zahájení, fanoušci uvidí trofej pro vítěze nebo patrona her Vladimíra Martince.

V pátek se mohou těšit fanoušci na autogramiádu

V pátek 20. dubna sice čeští hokejisté nenastoupí do žádného utkání, ale fanouškům se budou vybraní reprezentanti v Atriu Paláce Pardubice. Na autogramiádu se můžete těšit od 17 hodin. Jména hráčů pro autogramiádu budou upřesněna po finální nominaci na Carlson Hockey Games. Vstup bude bezplatný, hráči budou mít pro fandy nachystány podpisové karty. Předběžně bylo realizačním týmem předjednána účast hráčů Roman Červenka, Michal Jordán, Filip Zadina, Pavel Francouz, Robert Kousal.

Sobotní narozeninová oslava Vladimíra Nadrchala

Druhý hrací den CHG 2018 přichystá reprezentace nejen pro pardubické fanoušky oslavu narozenin legendárního hokejové brankáře a pardubického rodáka Vladimíra Nadrchala. Osminásobný mistr československé ligy patřil mezi první brankáře v Evropě, kteří začali používat masku na obličej. Byl také důležitou postavou reprezentace, se kterou získal stříbro a bronz ze zimních olympijských her nebo dvě stříbra a bronz z MS. 4. března 2018 oslavil kulatých 80 let! Oslavy se dočká při sobotním klání Česko – Švédsko.

Velkolepá rozlučka s aktivní reprezentační kariérou Rolinka a Čáslavy

Přestože Tomáš Rolinek s Petrem Čáslavou budou oblékat dres Dynama zřejmě i v sezoně 2018/2019, ČSLH se rozhodl ocenit jejich přínos pro český národní tým. U slavnostního ceremoniálu po stylu NHL nebudou chybět významné osobnosti pardubického hokeje, například Otakar Janecký, Bohuslav Šťastný, Jiří Šejba, Otakar Janecký a další. Před nedělním zápasem Čechů s Ruskem se fanoušci mohou těšit na velkolepé poděkování oběma borcům, kteří byli u prozatím posledního zlatého úspěchu národního týmu z Německa v roce 2010. Tomáš Rolinek navíc jako kapitán, Petr Čáslava nosil na dresu áčko.

Aukce hraných dresů pro lidi se zrakovým postižením

Čeští hokejisté nastoupí ve čtvrtečním a nedělním utkání v červené sadě dresů, které budou mít navíc logo pardubického TyfloCentra. TyfloCentrum Pardubice, o.p.s. je poskytovatelem sociálních služeb, jehož posláním je v Pardubickém kraji poskytovat kvalitní a komplexní služby lidem se zrakovým postižením. Tyto dresy budou hned během čtvrtečního utkání umístěny do aukce na webu www.sportovniaukce.cz, která potrvá až do 29. 4. 2018, protože se v nich čeští hráči představí také na Švédských hokejových hrách. Každý dres bude daným hráčem podepsán, vyvolávací cena bude 2000 korun za kus. Výtěžek z aukce využije pardubické TyfloCentrum na nákup dvojkola pro zrakově postižené občany, kteří jsou velkými hokejovými fanoušky.

Více o TyfloCentrum Pardubice: www.tcpce.cz

Fan zóna před stadionem

U pardubické Tipsport areny bude každý hrací den otevřena velká fan zóna. Ve čtvrtek, sobotu a neděli bude otevírat vždy 2 hodiny před zápasem. Součástí fan zóny je velkoplošná obrazovka, na které poběží živé přenosy utkání, stánky s občerstvením, soutěže pro fanoušky, prezentace vozů Škoda, skákací hrad. V sobotu bude ve fan zóně také speciální hokejová střelnice a živě zde vystoupí kapela Alchymie. Vstup do fan zóny je bezplatný.

Důležité informace pro fanoušky se vstupenkami

Jako vždy budou i na Carlson Hockey Games probíhat bezpečnostní prohlídky odpovídající významu prvotřídní mezinárodní akce. Proto je prosíme, aby ke stadionu přišli s dostatečným časovým předstihem. Díky tomu se mohou vyhnout frontám a určitě jim neunikne znamenitý doprovodný program, který na hokej uvnitř Tipsport areny navazuje.

Vstupy do Tipsport areny

Kromě hlavního vstupu budu během Carlson Hockey Games otevřen také speciální vchod přímo z fan zóny. Stadion se bude otevírat vždy 90 minut před utkáním.

Vstupenky

Prodej vstupenek odstartuje na začátku března 2018 online na webu www.hokejkatciket.cz

Pokladny: 9 - 12 + 13 – 17 hodin každý den, v hrací dny vždy do začátku utkání

Sociální média
https://www.facebook.com/narodnitym
http://instagram.com/narodnitym
https://twitter.com/narodnitym
http://www.hokej.cz/tv/hokejka/category/11
 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
duben 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
30
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Voráček je unavený, Zacha neprošel prohlídkou. Na MS nejede ani Sekáč
(25.04.2018) Český národní tým se bude muset na květnovém mistrovství světa v Dánsku obejít bez útoč...

 

Adam má horkokrevnost po dědovi. David je klidnější, vypráví František Musil
(25.04.2018) (ČELJABINSK, od našeho zpravodaje) František Musil tráví poslední dny v Čeljabinsku, kde jako...

 

Do třetice všeho dobrého, věří Faksa. Šampionát chtěl už jako kluk
(25.04.2018) Turnaj v Pardubicích ještě vynechal, Radek Faksa dobíjel baterky po náročném období v Dallas...