Reprezentace
 

Carlson Hockey Games se v dubnu uskuteční v Pardubicích

06.02.2018, 14:03 | Tisková zpráva

Carlson Hockey Games se v dubnu uskuteční v PardubicíchDojednáno. Podepsáno! Národní tým se téměř po pěti letech vrátí do Pardubic. A rovnou s mimořádnou akcí. V rámci Carlson Hockey Games 2018 se totiž na ledě Tipsport areny odehraje rovnou pět mezinárodních utkání.

 
 
Do tří zasáhne tým Josefa Jandače. Turnaj se hraje v termínu 19. až 22. dubna a vstupenky se začnou prodávat na začátku března. Turnaj je zároveň součástí seriálu Euro Hockey Tour, jenž bude zakončen o čtyři dny později švédskými hokejovými hrami.

Poslední pardubické klání, v němž nastoupila česká reprezentace, bylo sehráno 1. září 2013. O domácí výhru 2:1 nad Ruskem se svými góly postarali Roman Červenka s Jakubem Petružálkem.

„Jsem mimořádně potěšen, že budou Pardubice hostit poslední domácí utkání před začátkem mistrovství světa v ledním hokeji. Pro město i celý region je pořádání Carlson Hockey Games velmi prestižní, všichni se těšíme na nádherné sportovní zážitky v multifunkční aréně. Věříme, že se k nám přijede podívat řada fanoušků odjinud a poznají naše krásné město, do kterého se budou rádi vracet. Přeji si, abychom měli vyprodané všechny zápasy. Já na nich určitě nebudu chybět,“ řekl primátor statutárního města Pardubice Martin Charvát..

Divácký zájem o hokej je určitě charakteristikou, která pro Pardubice a Polabí sedí. „Český hokejový svátek se vrátí do ryze hokejového kraje. Věříme, že hráči plně využijí potenciálu stadionu a díky hlasité podpoře z hlediště nechají na ledě poslední zbytky sil. Pokud chtějí fanoušci vidět finální ladění sestavy na mistrovství světa, Carlson Hockey Games jsou skvělou příležitostí. Budeme se na vás v Pardubicích těšit a spoléhat na vaši fantastickou podporu!“ říká generální ředitelka pořádající společnosti BPA sport marketing Jana Obermajerová. Její slova potvrzuje také prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král: „Pardubice jsou hokejovým městem a patří k tradičním hokejovým baštám.“

První reprezentační akce od roku 2013

Národní mužstvo se tady poprvé představilo již v roce 1965 a zatím naposledy na přelomu srpna a září 2013. „Vždycky se setkalo se skvělým přijetím, odpovídajícím zázemím i výbornou organizací. Dubnové Carlson Hockey Games určitě nebudou výjimkou, zvlášť, když se fanoušci mohou vzhledem k blížícímu se termínu světového šampionátu těšit na kvalitní výkony a zajímavé sestavy všech účastníků,“ dívá se Tomáš Král dopředu.

„Máme obrovskou radost, že se česká hokejová reprezentace vrací k nám do Pardubic, hokejový klub vyvinul obrovské úsilí, aby se to povedlo. Chci poděkovat za vstřícnost statutárnímu městu Pardubice, které naši snahu podpořilo. Tuto akci vnímáme jako prestižní i pro náš klub, Dynamo bude maximálně nápomocno k tomu, aby se turnaj povedl a všichni si z něj odnesli hezké vzpomínky. Věřím, že naši příznivci přijdou fandit na všechna utkání a vytvoří národnímu týmu i dalším zápasům vynikající atmosféru,“ říká generální manažer HC Dynamo Pardubice Dušan Salfický.

V případě termínové kolize s utkáním klubu ve finále či baráži TELH je klub připraven nastalou situaci řešit.

Termíny českých utkání na Carlson Hockey Games 2018

Čtvrtek 19. dubna 2018
Česko – Finsko

Sobota 21. dubna 2018
Česko – Švédsko

Neděle 22. dubna 2018
Česko – Rusko

Vstupenky

Prodej vstupenek odstartuje na začátku března 2018 online zde.

Sociální média
https://www.facebook.com/narodnitym
http://instagram.com/narodnitym
https://twitter.com/narodnitym
http://www.hokej.cz/tv/hokejka/category/11

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
květen 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
 
1
2
3
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

Haščák se v Kometě po dvou titulech loučí, budoucnost zatím neřeší
(26.05.2018) Tohle se jen tak někomu nepovede. Slovenský bojovník Marcel Haščák přišel do Komety v pravou...

 

Illéš, Hudeček, Kanko, teď Tomi. Poruba dál posiluje útok, ale přišla o Luku
(26.05.2018) Vedení Poruby, která se po devíti letech vrací na prvoligovou mapu, pokračuje ve skladbě kádr...

 

Ženský Mrázek chce do extraligy. Moje rituály? Ani nejdou spočítat, říká Pejšová
(26.05.2018) Gólmani jsou jiní, to se všeobecně ví. A Julie Pejšová se z tohoto pravidla nevymyká. Patná...