Hokejové soutěže
 

V pondělí odstartoval historicky druhý Charitativní týden WSM Ligy

21.11.2017, 10:05 | Marek Hedbávný

V pondělí odstartoval historicky druhý Charitativní týden WSM LigyV pondělí začal v rámci druhé nejvyšší soutěže Charitativní týden WSM Ligy, který potrvá do 26. listopadu. Dobročinného projektu se účastní fanoušci, kluby i hráči. Na některých stadionech se uskuteční sbírky hraček či plyšáků, po dobu 14 dní navíc poběží benefiční aukce, jejíž výtěžek poputuje na konto Klokánku.

 
 

„Ukažme, že naše srdce bije nejen pro hokej, ale i pro dobrou věc," hlásá motto druhého ročníku projektu ve druhé nejvyšší soutěži.

V rámci II. charitativního týdne WSM Ligy se uskuteční benefiční dražba. Zisk se odešle na konto Klokánku, který si jej rozdělí do domovů po celé republice.

Na stadionech týmů, které se do akce zapojí (pro bližší informace sledujte klubové stránky), dále proběhnou sbírky hraček a dalších předmětů.

Kam poputují dárky od fanoušků a výtěžek od střelců a jejich asistentů, rozhodnou kluby. Většinou upřednostní místní organizace.

Projekt zaštítily Český svaz ledního hokeje, firma eSports.cz, oficiální web českého hokeje Hokej.cz a hlavní partner druhé nejvyšší soutěže WSM.

Jak přispět?

Sbírka na stadionech
Fanoušci mohou na zápasy vybraných týmů v týdnu od 20. do 26. listopadu přinést hračky, knihy nebo hygienické potřeby. Na některých stadionech budou připravené boxy, kam se dárky vloží. Komu pak udělají radost, rozhodnou kluby. Pro bližší informace sledujte klubové stránky.

Aukce
Na webu sportovniaukce.cz probíhá charitativní dražba. Nechybí podepsané dresy, hokejky nebo zážitkové ceny. Vsetín, Havířov nebo Litoměřice věnovaly do projektu večeři či setkání s hráči, Třebíč zážitek v podobě práce redaktora na jednom z domácích utkání. Nechybí ani VIP vstupenky a další dárky. Charitativní aukci najdete ZDE.

Komu se pomáhá?

Výtěžek z akce poputuje na konto Klokánka, který částku rozdělí do svých domovů po celé republice. Klokánek je projekt Fondu ohrožených dětí, jehož cílem je nabídnout dětem namísto ústavní výchovy přechodnou rodinnou péči na dobu, dokud se nemohou vrátit zpět do své rodiny, nebo dokud pro ně není nalezena trvalá náhradní rodinná péče (osvojení, pěstounská péče, svěření do výchovy třetí osoby).

Předměty ze sbírky na stadionech a příspěvky hráčů se ve většině případů odešlou do místních organizací. Kam přesně, rozhodnou samotné kluby.

 
Aktuální články
Kalendář
Zpět
únor 2018
Dopředu
 
POÚTSTČTSONE
   
1
2
3
4
5
6
7
8
27
28
Doporučujeme
 
 
 
 

Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
Partneři ČSLH
 
Kontakt

Český svaz ledního hokeje z.s.
HARFA OFFICE PARK
Českomoravská 2420/15
190 00 Praha 9
(zobrazit na mapě)


Spolkový rejstřík:
Městský soud v Praze, oddíl 4, vložka 852
IČ: 536440
Č. účtu: ČSOB 90718453/0300
Tel: +420 211 158 003
Fax: +420 233 336 096
E-mail:
office@czehockey.cz


Copyright

Copyright © 2018 – Ochranné známky, loga a fotografie z tohoto webu je možné použít pouze s výslovným souhlasem ČSLH.

RSS kanál

Hokej.cz

0:3? Pardubice otočily hororový úvod. Plzeň prohrála na Spartě
(23.02.2018) Po dohraném třetím kole nadstavby DHL Extraligy juniorů už zůstal bez porážky pouze Hradec K...

 

BLOG z OH: Dřív šermoval, teď lékař Vyskočil tráví dovolenou na olympiádě
(23.02.2018) (KANGNUNG, od našeho zpravodaje) Do české reprezentace poprvé nakoukl v letech 2008-2010, po kr

 

Vsetínský Jakub Teper: tišší kluk, co bude mít titul Sympaťáka stále na talíři
(23.02.2018) Jakub Teper vyhrál třetí ročník ankety Sympaťák WSM Ligy. Vsetínský obránce před zápasem...