ČSLH

Hokejový turnaj Olympiády dětí a mládeže vyhrál výběr Prahy

21.01.2016, 16:07 | ČSLH

Hokejový turnaj Olympiády dětí a mládeže vyhrál výběr PrahyZe 14 krajů se na hokejovém turnaji Olympiády dětí a mládeže nejvíce dařilo výběru Prahy, který ve čtvrtečním finále potvrdil dobrou formu ze základní skupiny a po výhře 5:4 nad Královéhradeckým krajem slaví zlato. Třetí místo obsadil Moravskoslezský kraj, který v bitvě o bronz přehrál Vysočinu 3:1.

Finále hokejového turnaje ODM na zimním stadionu v Chomutově přineslo pořádné drama. Královéhradecký kraj vedl 3:0 a 4:1, Pražné ale ve třetí třetině předvedli skvělý obrat. Výběr hlavního města stačil mezi 48. a 58. minutou nasázet soupeři čtyři zásahy a senzačně otočil vývoj zápasu.

Souboj o třetí místo se také rozhodl až v závěrečné třetině, do které oba celky nastupovaly za stavu 1:1. Vítěznou trefu zaznamenal ve 45. minutě Pavelek z Moravskoslezského kraje. Vysočina v závěru zkusila hru bez brankáře, ale místo vyrovnání inkasovala gól na 1:3.

Více informací o Olympiádě dětí a mládeže naleznete zde.

Zlaté oslavy v Hodoníně nepřišly, dvacítka po boji padla s Ruskem
(27.08.2016) Dobře věděli, že tříbodový triumf nad Ruskem by jim přinesl předčasné prvenství na turna...

Třinec pod Tatrami končí stříbrný, Litvínov v Drážďanech slaví finále
(27.08.2016) Zatímco řada extraligových hráčů si v sobotu užívala slunečného počasí, hokejisté Třin...

Havířov složil kvalitní tým. Má navíc něco, co se za peníze nekoupí
(27.08.2016) Bude to čtvrtá sezona znovuzrozeného AZetu ve druhé nejvyšší soutěži. V těch předcházej