ČSLH

Hokejový turnaj Olympiády dětí a mládeže vyhrál výběr Prahy

21.01.2016, 16:07 | ČSLH

Hokejový turnaj Olympiády dětí a mládeže vyhrál výběr PrahyZe 14 krajů se na hokejovém turnaji Olympiády dětí a mládeže nejvíce dařilo výběru Prahy, který ve čtvrtečním finále potvrdil dobrou formu ze základní skupiny a po výhře 5:4 nad Královéhradeckým krajem slaví zlato. Třetí místo obsadil Moravskoslezský kraj, který v bitvě o bronz přehrál Vysočinu 3:1.

Finále hokejového turnaje ODM na zimním stadionu v Chomutově přineslo pořádné drama. Královéhradecký kraj vedl 3:0 a 4:1, Pražné ale ve třetí třetině předvedli skvělý obrat. Výběr hlavního města stačil mezi 48. a 58. minutou nasázet soupeři čtyři zásahy a senzačně otočil vývoj zápasu.

Souboj o třetí místo se také rozhodl až v závěrečné třetině, do které oba celky nastupovaly za stavu 1:1. Vítěznou trefu zaznamenal ve 45. minutě Pavelek z Moravskoslezského kraje. Vysočina v závěru zkusila hru bez brankáře, ale místo vyrovnání inkasovala gól na 1:3.

Více informací o Olympiádě dětí a mládeže naleznete zde.

Hokej.cz

TELH ŽIVĚ: Mora hostí vedoucí Třinec, Energie vede v Ostravě. Zabere Dynamo?
(27.09.2016) Zatímco v neděli měla Tipsport extraliga na programu netradičně pouhé jedno utkání, v úter

Zámoří uniká, Evropa by se měla spojit, říká Jandač. Pomohla by i užší kluziště
(27.09.2016) Světový pohár vrcholí finálovými boji, čeští hokejisté už ale vystoupení ukončili a tre...

Momenty WSM Ligy: Derby Slezska a Vysočiny, Dostálek přidal další gól
(27.09.2016) Osmé kolo WSM Ligy proti sobě postavilo krajské rivaly – Jihlava porazila Třebíč, Frýdek-M